menuordersearch
mellathome.com

به خرید از وب سایت فروشگاه شما علاقه مندم، اما چطور اطمینان کنم که بعد از خرید، کالای مورد نظرم به دستم میرسد( با توجه به کلاهبرداری های اینترنتی که در رسانه های مختلف شنیده می شود)؟ ,

یکشنبه یکم آذر ۹۴
(2)
(0)
به خرید از وب سایت فروشگاه شما علاقه مندم، اما چطور اطمینان کنم که بعد از خرید، کالای مورد نظرم به دستم میرسد( با توجه به کلاهبرداری های اینترنتی که در رسانه های مختلف شنیده می شود)؟

از اولویت های مهم فروشگاه لوازم خانگی ملت جلب اعتماد شما مصرف کنندگان و خریداران عزیز و محترم می باشد.

در این راستا ما با اقداماتی رسمی و قانونی سعی در انجام این امر مهم داشته ایم که می توان به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت اشاره نمود که در قسمت انتهای صفحه اصلی وب سایت می توانید این نشان ها را دیده و صحت آن ها را مورد بررسی قرار دهید.

از آنجایی که این نمادها توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت - معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین جمهوری اسلامی تطابق داده میشود و عملکرد اینگونه کسب و کار ها بصورت مداوم مورد بررسی قرارداده می شود. پس شما خریداران محترم با کلیک روی آیکون نماد اعتماد در انتهای صفحه وب سایت می توانید با حسن اعتماد کامل به فروشگاه خرید خود را انجام دهید.

همچنین فروشگاه لوازم خانگی ملت دارای چندین شعبه حقیقی است که خود می تواند اطمینان بخش باشد.

aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
راهنمای سایت برای خرید از فروشگاه آنلاین خانه ملت ابتدا در سایت ثبت نام کنید و با بررسی دقیق از محصولات و انتخاب محصول مد نظر خود اقدام به پرداخت کرده و ظرف مدت نهایت 48 ساعت محصول را درب منزل خود دریافت کنید. قوانین کلیه قوانین و ضوابط فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ملت با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حق مصرف کننده و قوانین مربوط به تجارت الکترونیک مطابقت داشته و در صورت بروز هرگونه تغییرات در قوانین فروشگاه تغییرات جدید متعاقباٌ در همین صفحه اعلام میگردد. پرسش های متداول چرا برخی از کالاها به "ناموجود" تغییر پیدا میکنند؟ به دلایل مختلف مانند عدم عرضه کالا به بازار و فروشندگان - تناوب قیمت کالا و عدم ثبات قیمت کالا - یا بروز مشکل و نقص فنی در کالایی خاص که باید منتظر بود نقص برطرف شود تا کالا دوباره به بازار ارائه شود آیا کالاهای وب سایت اصل بوده و گارانتی های اصلی دارند؟ بله فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ملت تضمین میکند که همه کلاهای موجود در فروشگاه اصل بوده و همگی دارای گارانتی های معتبر بوده و کالای تقلبی به هیچ وجه در فروشگاه وجود ندارد. سلامت و اصالت کالا کلیه کالاهای موجو در وب سایت خانه ملت دارای هولوگرام و برچسب استاندارد بوده و هچگونه دستکاری یا تغییری در آنها صورت نگرفته است. کلیه کالاها بدون آسیب دیدگی و کم و کیفی از تولیدکننده مستقیما دریافت گردیده و در طبقات فروشگاه قرار گرفته تا در اختیار مشتریان محترم قرار گیرد. کلیه گارانتی ها نیز همچنین از شرکت های معتبر و شناخته شده می باشند.