menuordersearch
mellathome.com

روش های ارسال کالا به چه روش هایی است ؟ ,

یکشنبه یکم آذر ۹۴
(2)
(0)
روش های ارسال کالا به چه روش هایی است ؟

با توجه به نوع کالا و محل ارسال کالا روش های ارسال زیر برای شما در فاکتور خرید لحاظ می گردد که با خواست خود می توانید هرکدام را انتخاب کنید :

  • پست تیپاکس
  • پست پیشتاز
  • باربری
  • پست سفارشی
  • پیک موتوری

با توجه به حضور شعبه اصلی فروشگاه در شهر اراک، ارسال کالا در کلیه مناطق شهر اراک رایگان می باشد.

همچنین در صورت خرید بیش از چند قلم کالا (با ارزش بالا) فروشگاه لوازم خانگی ملت در راستای جلب رضایت مشتریان خود ارسال به هر نقطه از کشور را بصورت رایگان صورت می دهد.

همچنین بعضی از کالاها نیز با توجه به سیاست های فروشگاه ارسال بصورت رایگان صورت می پذیرد. که در صورتی که این سیاست روی کالایی لحاظ شود حتما در قسمت توضیحات " ارسال بصورت رایگان " لحاظ خواهد شد.

aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
راهنمای سایت برای خرید از فروشگاه آنلاین خانه ملت ابتدا در سایت ثبت نام کنید و با بررسی دقیق از محصولات و انتخاب محصول مد نظر خود اقدام به پرداخت کرده و ظرف مدت نهایت 48 ساعت محصول را درب منزل خود دریافت کنید. قوانین کلیه قوانین و ضوابط فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ملت با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حق مصرف کننده و قوانین مربوط به تجارت الکترونیک مطابقت داشته و در صورت بروز هرگونه تغییرات در قوانین فروشگاه تغییرات جدید متعاقباٌ در همین صفحه اعلام میگردد. پرسش های متداول چرا برخی از کالاها به "ناموجود" تغییر پیدا میکنند؟ به دلایل مختلف مانند عدم عرضه کالا به بازار و فروشندگان - تناوب قیمت کالا و عدم ثبات قیمت کالا - یا بروز مشکل و نقص فنی در کالایی خاص که باید منتظر بود نقص برطرف شود تا کالا دوباره به بازار ارائه شود آیا کالاهای وب سایت اصل بوده و گارانتی های اصلی دارند؟ بله فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ملت تضمین میکند که همه کلاهای موجود در فروشگاه اصل بوده و همگی دارای گارانتی های معتبر بوده و کالای تقلبی به هیچ وجه در فروشگاه وجود ندارد. سلامت و اصالت کالا کلیه کالاهای موجو در وب سایت خانه ملت دارای هولوگرام و برچسب استاندارد بوده و هچگونه دستکاری یا تغییری در آنها صورت نگرفته است. کلیه کالاها بدون آسیب دیدگی و کم و کیفی از تولیدکننده مستقیما دریافت گردیده و در طبقات فروشگاه قرار گرفته تا در اختیار مشتریان محترم قرار گیرد. کلیه گارانتی ها نیز همچنین از شرکت های معتبر و شناخته شده می باشند.