مجوزهای سایت

menuordersearch
mellathome.com
سبد خرید

لطفاً جهت اطلاع از قیمت و توضیحات وارد پیج لوازم خانگی ملت شوید

mellathome@

مجوزهای سایت

فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ملت همگام با رشد فناوری در کشور با توجه به افزایش روزانه تعداد کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی مجاز و غیرمجاز سعی دارد اعتبار و اعتماد مردم را نسب به سایت رسمی این جلب نموده، و با انجام کسب و کاری سالم و مورد اعتماد بتواند سهمی در این مقوله ی نوپا داشته باشد.

با توجه به اهمیت این نوع کسب و کار مدیران این مجموعه سعی براین دارند به گونه ای این نوع از کسب و کارها را رسمی نموده و باعث ایجاد حسن اعتماد و امنیت در این فضا شوند.

نماد اعتماد یا (اینماد) ازجمله مهمترین سیاست ها برای کسب اعتماد کاربران در این فضا است. در حال حاضر هر کسب و کار اینترنتی ای که قصد خرید و فروش دراین بستر را دارد باید حتما معتبرترین تاییدیه این روش از کسب و کار را دارا باشد.

نماد اعتماد در واقع یک نشان از طرف مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی کشور است که وابسته به وزارت صنعت - معدن و تجارت کشور است. و به عنوان یک تاییدیه یا مجوز به کسب و کارهای اینترنتی داده می‌شود.

فروشگاه لوازم خانگی ملت با کسب این نماد سعی در ایجاد اعتماد بین مشتریان خود کرده تا مردم بتوانند به این فروشگاه اعتماد نموده و با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.

به همین خاطر حداقل این فکر وجود خواهد داشت که فعالیت وب سایت این فروشگاه و مشخصات مدیران و مالکین آن توسط سازمانی رسمی مورد بررسی قرار گرفته است و امکان انجام خلاف قابل پیگیری است. و کار برای ثبت شکایات و پیگیری های بیشتر آسان و قابل انجام خواهد بود. این مطالب نشان از این دارند اینگونه از کسب و کارها در ایران با سالهای گذشته تفاوت اساسی پیدا کرده است و تخلف و کلاهبرداری دراین فضا تقریبا امکان ناپذیر بوده و فقط در صورت عدم توجه کاربران به این نمادها و علائم امکان پذیر است.

پس از انجام این فعالیت ها و سیاست ها در این فضا امروزه شاهد این بوده ایم که مردم هم تمایل بیشتری برای اینگونه از کسب کارها نشان داده اند. و بسیاری از فعالیت های خود را دراین فضا انجام می‌دهند و بجای سرگردانی در کوچه ها و خیابان ها و دریافت اطلاعات غلط فروشنده های بی تجربه با تخصص های کم وقت کمتری را هدر داده و در اینترنت در جستجوی کالاهای خود را مورد بررسی قرارداده و با اطلاعات دقیق و تخصصی کالای مد نظر خود را خریداری نموده و از اینگونه خرید رضایتمند بوده و با آرامش آسوده خاطر به فعالیت هایی از این قبیل پرداخته اند.

و موجب شده روزانه بر تعداد فعالان مورد اعتماد در این عرصه افزوده شود. از این رو فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ملت هم مفتخر است با دریافت این نشان های امنیتی فعالیت خود را دراین بستر معتبر نشان دهد.

و تلاش خود را دراین فضای رقابتی با محصولات با کیفیت با بهترین قیمت ها و برندها بیشتر و بیشتر کند.

 

https://way2pay.ir/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B4%D8%A7%D9%BE%D8%B1%DA%A9
 کارت اعتباری ملت به پرداخت
 نماد تایید کسب  و کار اینماد
 نشان ملی ثبت شرکت
 بکو
 دیپوینت
 ایکس ویژن
 بوش
 دسینی
 ال جی
 دوو
 پارس خزر
 فیلیپس
 اسنوا
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر

راه‌های ارتباط با ما
mellathome1@gmail.com

شماره تماس فروشگاه: 0863840


آدرس فرشگاه : استان مرکزی - اراک - خ خرم - جنب بانک ملی ایران