menuordersearch
mellathome.com

مجوزهای سایت ,

وارد شوید

ثبت نام کنید

به دلیل نوسانات قیمت لطفاٌ قبل از پرداخت تعرفه کالا حتما با شماره 09368981860 تماس بگیرید

سبد خرید
مجوزهای سایت

فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ملت همگام با رشد فناوری در کشور با توجه به افزایش روزانه تعداد کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی مجاز و غیرمجاز سعی دارد اعتبار و اعتماد مردم را نسب به سایت رسمی این جلب نموده ، و با انجام کسب و کاری سالم و مورد اعتماد بتواند سهمی در این مقوله ی نوپا داشته باشد.

با توجه به اهمیت این نوع کسب و کار مدیران این مجموعه سعی براین دارند به گونه ای این نوع از کسب و کارها را رسمی نموده و باعث ایجاد حسن اعتماد و امنیت در این فضا شوند.

نماد اعتماد یا (اینماد) ازجمله مهمترین سیاست ها برای کسب اعتماد کاربران در این فضا می باشد. در حال حاضر هر کسب و کار اینترنتی ای که قصد خرید و فروش دراین بستر را دارد باید حتما معتبرترین تاییدیه این روش از کسب و کار را دارا باشد.

نماد اعتماد در واقع یک نشان از طرف مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی کشور است که وابسته به وزارت صنعت - معدن و تجارت کشور است. و به عنوان یک تاییدیه یا مجوز به کسب و کارهای اینترنتی داده می شود.

فروشگاه لوازم خانگی ملت با کسب این نماد سعی در ایجاد اعتماد بین مشتریان خود کرده تا مردم بتوانند به این فروشگاه اعتماد نموده و با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.

به همین خاطر حداقل این فکر وجود خواهد داشت که فعالیت وب سایت این فروشگاه و مشخصات مدیران و مالکین آن توسط سازمانی رسمی مورد بررسی قرار گرفته است و امکان انجام خلاف قابل پیگیری می باشد. و کار برای ثبت شکایات و پیگیری های بیشتر آسان و قابل انجام خواهد بود. این مطالب نشان از این دارند اینگونه از کسب و کارها در ایران با سالهای گذشته تفاوت اساسی پیدا کرده است و تخلف و کلاهبرداری دراین فضا تقریبا امکان ناپذیر بوده و فقط در صورت عدم توجه کاربران به این نمادها و علائم امکان پذیر می باشد.

پس از انجام این فعالیت ها و سیاست ها در این فضا امروزه شاهد این بوده ایم که مردم هم تمایل بیشتری برای اینگونه از کسب کارها نشان داده اند. و بسیاری از فعالیت های خود را دراین فضا انجام می دهند و بجای سرگردانی در کوچه ها و خیابان ها و دریافت اطلاعات غلط فروشنده های بی تجربه با تخصص های کم وقت کمتری را هدر داده و در اینترنت در جستجوی کالاهای خود را مورد بررسی قرارداده و با اطلاعات دقیق و تخصصی کالای مد نظر خود را خریداری نموده و از اینگونه خرید رضایتمند بوده و با آرامش آسوده خاطر به فعالیت هایی از این قبیل پرداخته اند.

و موجب شده روزانه بر تعداد فعالان مورد اعتماد در این عرصه افزوده شود. از این رو فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ملت هم مفتخر است با دریافت این نشان های امنیتی فعالیت خود را دراین بستر معتبر نشان دهد.

و تلاش خود را دراین فضای رقابتی با محصولات با کیفیت با بهترین قیمت ها و برندها بیشتر و بیشتر کند.

 

https://way2pay.ir/%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B4%D8%A7%D9%BE%D8%B1%DA%A9
 کارت اعتباری ملت به پرداخت
 نماد تایید کسب  و کار اینماد
 نشان ملی ثبت شرکت
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
راهنمای سایت برای خرید از فروشگاه آنلاین خانه ملت ابتدا در سایت ثبت نام کنید و با بررسی دقیق از محصولات و انتخاب محصول مد نظر خود اقدام به پرداخت کرده و ظرف مدت نهایت 48 ساعت محصول را درب منزل خود دریافت کنید. قوانین کلیه قوانین و ضوابط فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ملت با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حق مصرف کننده و قوانین مربوط به تجارت الکترونیک مطابقت داشته و در صورت بروز هرگونه تغییرات در قوانین فروشگاه تغییرات جدید متعاقباٌ در همین صفحه اعلام میگردد. پرسش های متداول چرا برخی از کالاها به "ناموجود" تغییر پیدا میکنند؟ به دلایل مختلف مانند عدم عرضه کالا به بازار و فروشندگان - تناوب قیمت کالا و عدم ثبات قیمت کالا - یا بروز مشکل و نقص فنی در کالایی خاص که باید منتظر بود نقص برطرف شود تا کالا دوباره به بازار ارائه شود آیا کالاهای وب سایت اصل بوده و گارانتی های اصلی دارند؟ بله فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ملت تضمین میکند که همه کلاهای موجود در فروشگاه اصل بوده و همگی دارای گارانتی های معتبر بوده و کالای تقلبی به هیچ وجه در فروشگاه وجود ندارد. سلامت و اصالت کالا کلیه کالاهای موجو در وب سایت خانه ملت دارای هولوگرام و برچسب استاندارد بوده و هچگونه دستکاری یا تغییری در آنها صورت نگرفته است. کلیه کالاها بدون آسیب دیدگی و کم و کیفی از تولیدکننده مستقیما دریافت گردیده و در طبقات فروشگاه قرار گرفته تا در اختیار مشتریان محترم قرار گیرد. کلیه گارانتی ها نیز همچنین از شرکت های معتبر و شناخته شده می باشند.